TÝM SPECIALISTŮ ICT

Manažer ICT – Michal Děták

Naše parta „ajťáků“ má zodpovědnost za fungování hlavně informačního softwaru MS Dynamics NAV, který je srdcem celého podniku. Starají se o vše od systémů umožňujících práci mimo firmu, až po komunikační kanály, bezpečnost dat či síť pro CNC stroje. Je to tým lidí, který odvádí práci, která „není“ vidět, pokud vše funguje správně.

JDEME S DOBOU

DAKO se za poslední roky v oblasti informačních technologií hodně změnilo a rychle rozrostlo. Důležitým milníkem bylo nasazení kompletního systému Citrix pro vzdálený přístup do práce. Nyní dokončujeme pokrytí celého výrobního areálu a kancelářských prostor Wi-Fi signálem. Ve spolupráci s dodavateli vyvíjíme vlastní systémy pro workflow a komunikační vrstvu pro propojování vnitropodnikových systémů (ESB). Práce je u nás stále dost!

MOŽNÁ MEZI NÁS PATŘÍTE I VY!

V týmu máme ostřílené kolegy, kteří pracují v podniku skoro dvacet let, ale i nováčky. Je to ideální kombinace zkušeností, znalosti prostředí a nových trendů, technologií a přístupů. Máme v partě amatérského geologa, nadšeného sportovce, myslivce, turistu i bývalého automobilového závodníka. A rádi uvítáme někoho dalšího.

PÁR SLOV OD AJŤÁKŮ PRO VÁS

Jako oddělení se snažíme vystupovat vždy jako podpora pro ostatní, problémy řešit co nejrychleji, a pokud možno, ke spokojenosti všech. Proto hledáme kolegu, který s námi bude tento přístupu sdílet. S radostí uvítáme někoho, koho práce v IT baví a je mu i koníčkem.

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU