BENEFITY

Své zaměstnance si hýčkáme, a proto jim poskytujeme celou řadu zajímavých benfitů!

5 týdnů dovolené

Víme, že oddych je důležitý, proto našim zaměstnancům nabízíme 1 týden dovolené navíc. V průběhu roku tak můžete čerpat 5 týdnů dovolené.

Zkrácená pracovní doba

Protože se snažíme podporovat worklife balance, máme u nás zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod.

Příspěvek na dopravu

Snažíme se podporovat i zaměstnance, kteří musí za prací dojíždět. Přispíváme proto na každý ujetý kilometr do práce i z práce domů 1,- Kč.

Závodní stravování

V nově zrekonstruované jídelně si můžete vybrat z několika druhů dotovaných jídel. Nabízíme jak jídla servírovaná, tak i teplý bufet. Samozřejmostí je i kantýna, kam si můžete zajít na lahůdkové saláty, čerstvé uzeniny, ovoce a zeleninu nebo třeba na zákusek.

Příspěvek na penzijní připojištění

Po odpracování jednoho roku Vám nabídneme možnost využít příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% ze mzdy.

Vyšší příplatky a odměny

Při směnném provozu vyplácíme příplatek za každou odpracovanou hodinu v odpolední směně 7,- Kč. Na noční směně Vám pak náleží příplatek 15%.

Kromě základní mzdy poskytujeme i další peněžitá plnění jako např. roční prémie (tzv. 13. a 14. plat), odměny při pracovním výročí, za dobré nápady nebo třeba při odchodu do důchodu.

Příspěvek na jazykové kurzy

Rozvoj zaměstnanců je naší prioritou. Každý zaměstnanec se proto může zapojit do výuky cizího jazyka v rámci své pracovní doby a s přispěním zaměstnavatele až do výše 60% ceny kurzovného.

Zvýhodněné mobilní tarify

Přinášíme také možnost využít mobilní a datový tarif za výhodné ceny.